Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Špičkoví zákazníci vyžadují špičkovou péči. Pro významného klienta obsazujeme pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Budete výhradním zástupcem společnosti pro jednání se zákazníkem Škoda Auto. Povedete také malý tým podřízených pracovníků z oblasti kvality a technologie.

Hlavní úkoly:
1) Povedete projekt od A do Z
2) Budete plánovat, řídit a koordinovat projekt
3) Kontrolovat projekt z hlediska dodržování časového a finančního plánu
4) Komunikovat se zákazníkem a dalšími odděleními v rámci závodu, zejména výrobou a engineeringem.

Ve firmě jdou cestou High-tech ve výrobních procesech a důraz je kladen na lidský přístup k zaměstnancům. Přátelské klima na pracovišti zaručeno.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe v oblasti projektového managementu alespoň 3 roky
- Zkušenost z výrobní společnosti - automotive
- Aktivní anglický jazyk na pokročilé úrovni
- Silné komunikační a organizační dovednosti
- Ochota cestovat

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek