Vložit inzerát

Technik kvality

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice specialista či technik kvality pro výrobní společnost? Domluvíte se anglicky?

Máme pro Vás příležitost pracovat pro našeho významného klienta a to právě na pozici TECHNIKA KVALITY!

Na této pozici budete zodpovědný za plynulý a bezproblémový průběh aktivit spojených s výrobní kvalitou. Čeká vás vytváření testovacích strategií, zadávání výsledků do systému, testování vzorků od nových dodavatelů, spolupráce s logistikou a mnoho dalšího! Budete řešit také preventivní opatření.

Nabízíme přátelský kolektiv, možnost růstu a flexibilní pracovní dobu, core time od 9 do 14:00!

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- minimálně dvouletá praxe v oblasti kvality výrobní společnosti
- znalosti ukazatelů kvality
- čtení technické dokumentace
- pokročilá úroveň angličtiny, budete v jazyce komunikovat na denní bázi

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek