Vložit inzerát

JAVA DEVELOPER | BACK - END | REMOTE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent v IT, junior v programování a nebo již seniorní IT developer?
Hlavní programovací jazyk je JAVA!

budete vyvíjet komunikační systém, který používají dispečeři letového provozu pro pozemní telefonní komunikaci a také pro komunikaci s piloty pomocí analogových radií.

V případě, že se osvědčíte, je možnost pracovat remote!

Náplň práce

- Analyzovat zadání od zákazníka a navrhovat řešení spolu s dalšími členy týmu.
- Definovat SW požadavky pro novou funkcionalitu a následnou implementaci.
- Pokrývat novou implementaci Unit testy a Integračními testy v Javě.
- Integrovat řešení s dalšími týmy, analyzovat problémy, navrhovat změny a vylepšení.
- Podílet se na designu, plánování a integraci nových funkcionalit.
- Demonstrovat výsledky práce managementu projektu.

Požadavky

Nutné:

Java (úroveň junior, mid nebo mid+)
Zkušenost s vývojem UI
Znalost HTTP a WebSocket
Schopnost komunikace v angličtině (úroveň alespoň B1)

Používané technologie:

Java SE 8, JavaFX, Jetty, Jersey, Maven, JUnit
Guice, Guava
Docker, microservices
HTTP/Rest, WebSocket, JSON
RabbitMQ, Cassandra, ELK, RedHat, Kamailio, Zabbix
Agile – SAFe / Scrum
Jira, Confluence, Git, Jama, Jenkins, Artifactory, Python
MS Teams, Windows

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek