Vložit inzerát

INŽENÝR | VYSOKOFREKVENČNÍ ELEKTRONIKA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do české společnosti se zaměřením na počítačové simulace hledám INŽENÝRA ELEKTROTECHNICKÝCH SYSTÉMŮ.

Hlavní náplň práce:

- Technická podpora zákazníků - řešení dotazů a problémů stávajících zákazníků.
- Podpora prodeje - prezentace řešení pro simulaci vysokofrekvenční elektroniky nabízených společností ANSYS
- Zpracování vzorových příkladů - analýza problémů potenciálních zákazníků, příprava řešení, návrh vhodné konfigurace, prezentace řešení.
- Zpracování projektů - někdy naši zákazníci nestíhají a požádají nás o pomoc s projektem.
- Školení zákazníků - když se zákazník rozhodne zakoupit simulační software ANSYS, musíme ho vyškolit, jak jej používat.

Požadavky

- Vzdělání v oblasti slaboproudé elektroniky, vysokofrekvenční elektroniky a vysokofrekvenční elektroniky je vyžadováno
- Praxe je výhodou, ale není podmínkou
- Znalost ANSYS HFSS nebo CST velkou výhodou
- Orientace v problematice návrhu desek plošných spojů a EMC výhodou
- Komunikativní znalost angličtiny (příprava prezentace a prezentace v AJ)
- Prezentační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek