Vložit inzerát

ANALYTIK PRO ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti ODMĚŇOVÁNÍ? Rádi byste pracovali v mezinárodním týmu a denně využívali anglický jazyk?

Potom hledáme právě Vás! Hledáme ANALYTIKA PRO ODMĚŇOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ.

Tento analytik bude součástí týmu Compensation and Benefits a bude mít na starosti:
- Ohodnocení jednotlivých pozic v rámci firmy, příprava analýz a porovnání pozic nejen uvnitř firmy, ale také na trhu.
- Zodpovědnost za přípravu dat pro nastavení budgetu odměňování pro jednotlivá oddělení a zaměstnance firmy.
- Příprava mzdových modelů.
- Sběr informací na trhu práce, jejich zhodnocení a prezentování výsledků managementu.
- Podílení se na auditech.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám svůj anglický životopis nebo se ozvěte na číslo 724 404 390 pro více informací.

Požadavky

- Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti odměňování zaměstnanců (compensation and benefits)
- Komunikativní znalost AJ - minimálně na úrovni B2
- Velmi dobré analytické schopnosti
- Pokročilá znalost Excel

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek