Vložit inzerát

ACCOUNTS PAYABLE s NĚMČINOU, zkrácený úvazek

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Máte zkušenosti s fakturami a láká Vás mezinárodní prostředí společnosti působící v oblasti mléka a sýrů? Umíte anglicky, domluvíte se německy a vyhovuje vám zkrácený úvazek? Pak čekáme na váš životopis!

- aktualizování cen dle podkladů od obchodního týmu
- denní vystavování faktur a dobropisů v SAP
- dodržování a nastavování procesů společně s Vaším nadřízeným
- denní komunikaci s obchodními zástupci a dalšími kolegy
- práci v MS Excel a SAP

Nástup: ihned
Spolupráce: pracovní smlouva/DPP/DPČ

Požadavky

- zkušenost z obdobné pozice, popř. ekonomické vzdělání
- alespoň základní znalost fakturace
- úroveň angličtiny min. B2
- úroveň němčiny min. B1
- pečlivost a spolehlivost

Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy nebo studenty posledních ročníků univerzity.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 20000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží