Vložit inzerát

Asitentka do právního oddělení

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá realitními podílovými fondy hledáme kandidáta/ku na pozici asistent/ka právního oddělení. Proto hledáme někoho se zájmem nebo vzděláním o právní agendu nebo již se zkušenostmi z právního prostředí.

* Asistence interním právníkům
* Kontrola, korekce a opravy dokůmentů
* Komunikace s internímia externími právníky
* Zápisy z meetingů
* Komunikace s úřady
* Pochůzky po úřadech, pokud bude potřeba
* Ad hoc úkoly

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 2

Požadavky

* SŠ nebo VŠ (nejlépe právního zaměření, ale není podmínkou)
* Pracovní zkušenost z právního oddělení nebo advokátní kanceláře výhodou, ale ne podmínkou
* Právní povědomí a ochota se učit novým věcem v právní oblasti
* MS office uživatelsky
* Aj - úroveň B1
* Příjemné jednání

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek