Vložit inzerát

Recepční / Office manager / Praha 5

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, sídlícího na Praze 5, hledáme kandidáty/tky pro pozici Recepční / Office managera/ky.
Jedná se o menší kancelář, cca s 10 zaměstnanci, kde by se uchazeč/ka staral/a o následující:

* Zajištění provozu recepce od pondělí do pátku
* Přijímání a vyřizování zákaznických požadavků a telefonních hovorů
* Administrativní a organizační podpora vedení společnosti a týmu
* Příprava zasedacích místnosti na jednání, porady a kurzy
* Příjem, evidence a správa pošty
* Objednávání kancelářských potřeb

Lokalita: Praha 5
Nástup: Ihned

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* Alespoň 1 rok pracovní zkušenosti v administrativě nebo na podobné pozici
* Znalost MS office
* Komuniktivní znalost AJ
* Milé a profesionální jednání

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek