Vložit inzerát

Účetní JUNIOR s němčinou|B1|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v účetnictví nebo jste čerstý absolvent, který by ji chtěl získat?

Chcete pracovat v mezinárodní firmě, která si však zakládá na rodinném a přátelském prostředí?

Mluvíte anglicky (denní mluvený kontakt s kolegy a klienty) a jste schopni v němčině napsat email a identifikovat v ní údaje na faktuře?

Přihlaště se nebo zašlete své CV v angličtině na andrea.soukupova@grafton.cz.

Těším se na naši spolupráci!

Budete mít na starosti:

- aktualizování cen dle podkladů od obchodního týmu
- denní vystavování faktur a dobropisů v SAP
- dodržování a nastavování procesů společně s Vaším nadřízeným
- denní komunikaci s obchodními zástupci a dalšími kolegy
- práci v MS Excel a SAP

a mnoho dalšího.

Požadavky

Předchozí zkušenost a praxe v účetnictví výhodou!

- min. SŠ vzdělání
- znalost MS Office
- angličtinu na úrovni B2 a výše (denní ústní a emailová komunikace s kolegy)
- němčinu na úrovni B1 a výše (emailová komunikace)
- znalost SAP výhodou.

POZICI můžete případně vykonávat na zkrácený úvazek.

Těším se na Váš profil!
E: andrea.soukupova@grafton.cz

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek