Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ | 85 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Hlavní účetní?
Domluvíte se anglicky?
Máte zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků?
Pak hledám právě Vás!

- zodpovědnost za vedení menšího týmu finanční účtárny (5-6)
- motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků
- koordinace a odpovědnost za respektování termínů měsíčních, čtvrtletních, ročních uzávěrek (CZ, SK)
- kontrola DPH (CZ, SK), příprava měsíčních výkazů CZ, SK (kontrolní hlášení, daňové přiznání, souhrnné hlášení)
- podílení se na účetních ročních závěrkách
- příprava podkladů pro roční audit a součinnost při auditu
- spolupráce s auditory a daňovými poradci
- reporting, přímý nadřízený finanční manažer v zahraničí

Požadavky

- SŠ/VŠ (ekonomického směru)
- praxi na obdobné pracovní pozici
- zkušenosti s vedením menšího kolektivu podřízených pracovníků
- aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem, B2/C1)
- dobrou orientaci v aktuální legislativě
- analytické myšlení, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (MS Office)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 80000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek