Vložit inzerát

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Domluvíte se anglicky? Péče o zákazníky, řešení požadavků a častá komunikace telefonickou, emailovou a občas osobní cestou, to je to co Vás láká?

Neváhejte reagovat na pracovní pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU.

Náplň práce
- Zpracování a kontrola zákaznických odvolávek sériové a před-sériové výroby
- Zpracování prototypových a jednorázových objednávek
- Denní emailová a telefonická komunikace se zákazníky
- Denní komunikace s týmem plánování výroby.
- Obsluha zákaznických webových portálů
- Řešení reklamací, 8D report
- Zajišťování expresních dodávek ve spolupráci s koordinátorem transportu a oddělením expedice a skladu

Požadavky

Co k pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU potřebuje za znalosti a zkušenosti?

- SŠ/VŠ vzdělání
- Výhodou Vám budou zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Pokročilá znalost anglického jazyka, výhodou znalost německého jazyka
- Mít velmi dobré komunikační dovednosti
- Pokročilá znalost Excelu (kontingenční tabulky pro Vás nebudou cizí)
- Logické myšlení
- Znalost práce v systému SAP Vám bude výhodou

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 0 N/A do 40000 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek