Vložit inzerát

SPECIALISTA FIREMNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi v HR, především ve vzdělávání zaměstnanců a komunikativní AJ?
Jako Specialista vzdělávání bys měl na starost:

-Odpovědnost za vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
-Odpovědnost za tvorbu vzdělávacích matic, následné jejich dodržování
-Komunikaci napříč odděleními
-Organizaci školení, komunikaci s extrerními dodavateli
-Vytváření rozpočtu na vzdělávací aktivity, odpovědnost za jeho dodržování
-Podpora náborového oddělení
-Pravidelný reporting

Požadavky

-Minimálně SŠ vzdělání
-Komunikativní AJ (práce v mezinárodní firmě, telekonference v AJ)
-Praxe v oblasti vzdělávání nebo personalistice (alespoň 2 roky)
-Uživatelská znalost MS office (především excelu - kontingenční tabulky, Svyhledat atp.)
-Zkušenost se SAP (výhodou)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek