Vložit inzerát

Manažer údržby, Plzeňsko

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného MANAŽERA ÚDRŽBY, kterého baví práce s lidmi, poradí si s novou výzvou a chce se naučit spoustu nového!

Náplň práce:
- odpovědnost za oddělení údržby (k tomu podružné oddělení)
- organizace, motivování a povzbuzování týmu lidí, účast na náborech
- dodržování lhůt a kontrolování výrobních a provozních parametrů údržby, kontrolování spotřeby materiálu a nástrojů ve výrobě
- odpovídaní za operace strojírenských procesů
- kontrola a objednání náhradních dílů, materiálů a nástrojů potřebné pro výrobní proces
- sledování a zajišťování dodávek energetických nositelů (plyn, voda, elektřina) a hlídání spotřeby

Zaujali jsme Vás? Zašlete svůj profesní životopis v anglickém jazyce a my Vám rádi řekneme víc.

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti na obdobné vedoucí pozici
- široké znalosti výrobních a inženýrských procesů
- proaktivita a smysl pro přesnost
- schopnost vést a motivovat lidi
- pokročilá znalost anglického jazyka

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek