Vložit inzerát

PODPORA OBCHODNÍHO TÝMU

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání technického či ekonomického zaměření a komunikativní AJ? Zákaznický přístup, spolupráce a řešení na míru je něco, co ti není cizí? Pak by tě tahle nabídka mohla zaujmout!

Náplň práce:
- zodpovědnost za zákazníky ve svěřené oblasti
- řešení zákaznických požadavků (např. dodání materiálu v požadovaném termínu)
- poskytování poradenství zákazníkům prostřednictvím telefonu
- podpora prodeje
- tvorba cenových nabídek, zpracování reklamací a údržba kmenových dat
- práce v systému SAP
- spolupráce s odděleními napříč firmou
- účast na veletrzích, konferencích, setkání se zákazníky

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- dobrá znalost MS Office, zkušenost s prací v systému SAP výhodou
- dobré komunikační a obchodní schopnosti
- znalost AJ alespoň na úrovni B1 - komunikace s mateřskou společností

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek