Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace? Zajímá tě programování robotů? Rád by ses podílet na automatizaci výroby? Tak nám dej vědět!

Náplní tvé práce bude:
- spolupráce na technickém zadání pro automatizační projekty
- práce na layoutech nových nebo modifikovaných pracovišť
- komunikace s dodavateli automatizačních technologií
- definování požadavků na HW a SW + případné integrace do ERP
- přejímky zařízení z pohledu automatizace
- zajištění implementace zařízení do provozu
- optimalizace za účelem zvyšování výkonu
- podpora při údržbě a obsluze zařízení

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti s realizací automatizačních projektů
- znalost programování robotů nebo PLC (Siemens výhodou)

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek