Vložit inzerát

SPEDITÉR/KA | VYSOKÉ MÝTO

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozicích v logistice jako speditér či dispečer v oblasti mezinárodní kamionové dopravy a domluvíte se anglicky, německy nebo rusky?

V tom případě čtěte dál!

HLEDÁ SE SPEDITÉR/KA KAMIONOVÉ DOPRAVY!

Co bude Vaší náplní práce?

- realizace přeprav pro významného přepravce
- přijímání objednávek a organizace přepravy
- získávání objednávek, zpracování cenových nabídek a vedení příslušné dokumentace
- stanovování a kontrola tras pro řidiče

Požadavky

Co by Vám nemělo chybět?

- praxe na obdobné pozici v oblasti dopravy podmínkou
- SŠ vzdělání
- aktivní znalost anglického, německého nebo ruského jazyka - denní komunikace
- znalost práce na PC
- organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
- odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilita

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek