Vložit inzerát

BUSINESS ANALYTIK | 70 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě komunikace v klienty? Zpracování a analýza jejich požadavků? Domluvíš se bez problému anglicky?

Pro zahraniční společnost, jejíž produktem je unikátní cloudová platforma poskytující efektivní působení investičních společností na trhu podílových fondů, hledáme komunikativní osobnost na pozici BUSINESS ANALYTIKA.

Co bude náplní práce?

* analýza klientských požadavků
* tvorba specifikací a dokumentace
* stanovení funkčnosti, datové a estetické stránky projektu
* správa změnových požadavků
* tvorba analýz pro zlepšení a zefektivnění produktu
* spolupráce s projektovými manažery a vývojovým oddělením

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* zkušenost na obdobné pozici (např. produkt manager, projekt manager)
* schopnost dorozumět se v angličtině - denní komunikace se zahraničními kolegy a zákazníky
* výborné komunikační dovednost
* orientace v oblasti IT
* výhodou je zkušenost s agilní metodikou vývoje

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek