Vložit inzerát

VEDOUCÍ PRODEJE OJETÝCH VOZIDEL | 80 000 Kč - 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Vedoucího prodeje?
Máte zkušeosti s řízením většího počtu obchodníků?
Domluvíte se anglicky?
Pak hledám právě Vás!

- vedení, motivace a rozvoj prodejců osobních vozidel (10)
- denní vedení prodejců vozidel formou osobních pohovorů, koučinku, nastavování a hlídání plnění obchodních cílů, aj.
- personální řízení oddělení včetně tvorby mezd
- tvorba požadovaného výkaznictví za dané oddělení
- zajištění vyváženého hospodaření oddělení (optimalizace nákladů a výnosů)
- aktivní vyhodnocování ekonomických ukazatelů na týdenní/ měsíční bázi
- jednání se třetími osobami v rámci své pozice tj. s dodavateli (výrobci vozidel, pojišťovny, úvěrující společnosti, společnosti nabízející finanční služby zákazníkům) či zákazníky (velkoodběrateli či zákazníky při řešení stížností či nestandardních obchodních případů)
- odpovědnost za plnění nastavených prodejních cílů s důrazem na rovnovážné plněné těchto cílů napříč celým prodejním týmem při zachování stanovené úrovně ziskovosti a při dodržování nastavených interních procesů společnosti
- reporting obchodnímu řediteli společnosti
- pravidelné místo pracoviště na centrále společnosti v Praze

Požadavky

- zkušenosti na pozici vedoucího prodeje
- zkušenosti s přímým řízením a vedením většího počtu obchodníků (10), nebo obchodních týmů
- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem B2/C1 (komunikace se zákazníky, s výrobcem)
- zkušenost s prací v obchodních systémech (CRM) na denní bázi
- dobrá znalost práce na PC (vyšší uživatelská úroveň)
- schopnost leadershipu, koučinku jednotlivých podřízených
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- analytické a procesní myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek