Vložit inzerát

PERSONALISTKA - STŘÍBRSKO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte určitou zkušenosti v HR oblasti, nebo by jste ji rádi získali ? Jste komunikativní typ a domluvíte se anglickým či německým jazykem?

Záleží Vám zejména, aby jste měl/-la možnost získat nové zkušenosti v oblasti HR a náboru zaměstnanců a zároveň pracoval/-la v přátelském kolektivu?

Můžete se těšit na tyto úkoly:

- Zajištění náboru zaměstnanců
- Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
- Zodpovědnost za náborové a administrativní procesy při zaměstnávání cizinců
- Komunikace s agenturami práce a úřady

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
- Určitá znalost anglického či německého jazyka
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Předchozí zkušenost z HR výhodou, pozice je však vhodná také pro absolventy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 28000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek