Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR | C# | .NET

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený C# vývojář, který rád plní úkoly samostatně? Domluvíš se bez problému anglicky nebo německy?

V našem týmu rádi uvítáme zkušeného matadora, který se může profilovat i do role analytika nebo architekta. Společnost jsme ryze česká, ale zastoupení máme i v několika zemích Evropy. Naše produkty oslovují zákazníky nejenom v rámci Evropy, ale i v Austrálii nebo Jižní Americe.

Co vás čeká:

* analýza, návrh architektury a implementace částí nových SW aplikací
* integrace zařízení do nadřazených systémů řízení
* účast na projektech při specifikaci zadání a technického řešení se zákazníky
* rozšiřování funkcionalit u existujících SW produktů - např. dispečerské aplikace pro řízení dopravy nebo interní podnikové aplikace

Požadavky

* znalost a praxi s programováním v jazyce C# a na platformě .Net
* zkušenost s návrhem a implementací více vláknových aplikací
* komunikační schopnosti v angličtině nebo němčině slovem i písmem pro komunikaci se zákazníky
* řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude pokud máte zkušenosti s:

* aplikačními protokoly na bázi TCP/IP - např. R-Sync, SMTP, SNMP, apod.
* návrhem a programováním databázových aplikací - na bázi SQL
* programováním embedded aplikací v C/C++ a/nebo mobilních aplikací

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek