Vložit inzerát

Specialista telefonického prodeje

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste komunikativní a obchodníkem tělem i duší ? Nevadí Vám fungovat jenom přes telefon?
A chcete pracovat pro mezinárodní společnost ? Pak hledáme právě Vás

SPECIALISTA TELEFONICK0HO PRODEJE

Náplň pozice:

- telefonické kontaktování klientů, kteří již projevili zájem o naše služby + cold calls
- analýza a zjišťování klientských požadavků
- sestavování a předložení obchodní nabídky
- prodejní argumentace směrem ke klientovi
- prodej služeb
- předávání leadů obchodním zástupcům + vytváření schůzek
- zodpovídání dotazů klientů
- práce s interními systémy

Požadavky

- výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup k obchodu
- běžná znalost práce na PC (Word, Excel atd.)
- ochota učit se novým věcem
- předchozí prodejní zkušenosti po telefonu
- angličtina výhodou
- motivace prodávat a být úspěšný

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek