Vložit inzerát

C++ Programátor pre automatizované zariadenia

Muehlbauer Technologies s.r.o.
Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Analýza, návrh, vývoj a testovanie real-time SW pre automatizované zariadenia
Odovzdanie a spustenie strojov do výrobného závodu zákazníka (vrátane inštalácie u zákazníka)
Viac ako 25 % úloh zahŕňa cestovanie (tento čas strávite v zahraničí u zákazníka alebo v našej centrále v Nemecku)
Vzdialená podpora inštalácie riešení u zákazníka, Hotline, poskytovanie podpory
zákazníkov a kolegov
Zahraničné služobné cesty
Analýza požiadaviek zákazníka a podieľanie sa na návrhu riešenia a odhade objemu prác pre nové projekty
Odstraňovanie funkčných a bezpečnostných závad,
Účasť na školení kolegov, Reporting
Dokumentácia toku procesov a SW riešenia

Požadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
C++ - Mierne pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Dobrá znalosť vývoja softvéru v C++
Aktívna znalosť angličtiny písaným aj hovoreným slovom
Technické porozumenie, komunikačné schopnosti, ochota učiť sa, samostatný spôsob práce
Skúsenosť s programovaním PLC výhodou

Další informace

Zamestnanecké výhody, benefity
1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
Flexibilný pracovný čas
Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
Ročné prehodnocovanie mzdy
Multisport karta
Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
Stravné lístky v hodnote 6,30€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Místo pracoviště

Novozámocká 233, Dolné Krškany, 949 05 Nitra

Informace o pozici

  • Muehlbauer Technologies s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství
  • Požadované vzdělání: Intermediate
  • Plat: Od 2 000 EUR/mesiac
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek