Vložit inzerát

Pomocný dělník ve výrobě - CHEB

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Společnost specializující se na výrobu úklidového materiálu (mopy, houbičky, hadříky apod.) hledá nové kolegy na pozici Pomocný dělník do výroby.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Lehké manuální práce při výrobě úklidového materiálu

  • Obsluha výrobních strojů

  • Kontrola kvality produktů

  • Práce v čistém a příjemném prostředí !

Co od Vás očekáváme?

  • Ochotu pracovat na jednu nebo dvě směny (dle potřeby)

  • Spolehlivost a zodpovědnost

  • Manuální zručnost (předchozí zkušenosti nejsou nutné, zaučíme Vás)

  • Týmového ducha

Co Vám nabízíme?

  • Práci v moderní výrobě s příjemným pracovním prostředím

  • Možnost práce na jednu nebo dvě směny

  • Mzdu od 22 400 Kč/měsíc

  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Místo výkonu práce: Cheb

Zaujala Vás tato nabídka? Připojte se k našemu týmu a podílejte se na výrobě produktů, které usnadňují každodenní úklid! Svůj životopis nám zašlete na karlovyvary@arwa.cz nebo nás kontaktujte na +420 352 601 788.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Místo pracoviště

Cheb

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží