Vložit inzerát

VEDOUCÍ INVESTIC A ÚDRŽBY

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro středně velkou rodinnou firmu s tradicí v Hradci Králové sháníme nového kolegu na pozici VEDOUCÍ INVESTIC A ÚDRŽBY.
Na této pozici budete řídit plánování a zajištění technické přípravy oprav, provádění prevencí a revizí interním nebo externím způsobem.

Co budete mít na starosti:

- Odpovědnost za přípravu a realizaci nových technologií a investic
- Řízení a koordinace střediska interní údržby elektro, měření a regulace, zámečnickou dílnu
- Odpovědnost za provoz energetického hospodářství (výroba páry, chladícího media a stlačeného vzduchu) pro vytvoření teplotních a vlhkostních parametrů pro výrobu
- Zajištovat nákup el. energie

Požadavky

- Technické vzdělání
- Praxe z výrobní společnosti
- Vedoucí zkušenosti na podobné pozici v údržbě
- Počítačová způsobilost, pokročilé znalosti MS Office

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek