Vložit inzerát

TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE | DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi nadšený absolvent stavebního nebo technického oboru? Pracovat s počítačem je tvůj denní chleba? A zajímá tě urbanismus a městské plánování?

Pokud ano, pojď se s námi podílet na rozvoji infrastruktury v Praze!

Na pozici Tě čeká:
- Zajišťování technické a administrativní podpory pro projekty ke zlepšení cyklistické a pěší infrastruktury.
- Specifikace technických podmínek a příprava podkladů pro výběr zhotovitelů.
- Posuzování nabídek a smluv se zhotoviteli.
- Zpracovávání posuzovacích zpráv pro dokumentační komisi.
- Uplatňování požadavků z přejímek a kolaudačních řízení.
- Koordinace stavebních podmínek s investory a správci inženýrských sítí.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (obor stavebnictví nebo technický)
- čtení projektové dokumentace
- znalost MS Office
- VÝHODOU: zkušenosti ze staveb

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 43000 CZK do 58000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek