Vložit inzerát

ZKUŠEBNÍ/REVIZNÍ TECHNIK | ELEKTROENERGETIKA | CELÁ ČR

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme ZKUŠEBNÍHO/REVIZNÍHO TECHNIKA pro stabilní a prosperující společnost! Přibývá zakázek, a tak rozšiřujeme tým našich revizáků. Posílíte ho?

Pracovat budete v rámci celé České republiky a čas od času pojedete i do Německa, proto je třeba, abyste mluvili právě německy.

Náplň práce:
- Zkoušení a uvádění do provozu elektrických zařízení NN, VN, VVN, ZVN
- Tvorba dokumentace, protokolů dle stanovených požadavků
- Diagnostická měření, technické nálezy
- Jednání s dodavateli, řešení běžných problémů na stavbách
- Kontrola a úprava projektové dokumentace
- Mezioperační a výstupní kontrola na zakázkách (zkoušky, měření)
- Kusové zkoušky rozvaděčů, vystavování protokolů
- Spolupráce při uvádění zařízení do provozu

Požadavky

- SŠ vzdělání v elektro oboru
- Němčina na úrovni B2 pro denní užití i slovem
- Angličtina výhodou, nikoliv podmínkou
- Elektrotechnická způsobilost dle nařízení vlády 194/2022 Sb., §8
- Čtení technických schémat a měřicí techniky, elektro dokumentace
- Ochota práce ve výškách (proškolení zajištěné)
- Ochota cestovat (služební cesty až 1 týden dle náročnosti revize)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek