Vložit inzerát

VÝVOJÁŘ HW | VYSOKOFREKVENČNÍ TECHNIKA

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Otevřela se nám tu jedinečná příležitost pro absolventy nebo zkušené profíky!

Pokud jste absolventem elektrotechnického nebo energetického studia, jste technický koumák a baví Vás se v tomto oboru dále rozvíjet nebo již jednoduše máte zkušenosti v aplikační elektronice a vývoji, tak je tu šance právě pro Vás!

Zázemí společnosti je přímo v Pardubicích, takže žádné daleké dojíždění

Co přesně by Vás na pozici čekalo?

- Navrhovat a vyvíjet high-tech aplikace pro telekomunikace
- Navrhovat a vyvíjet úpravy našich stávajících produktů
- Budete pracovat ve víceoborovém týmu, kde je potřeba koordinovat hardware, software, mechanický design a testování. V závislosti na projektu převezmete také vedení této koordinace
- Ponoříte se do světa RF a stanete se skutečným specialistou vysokofrekvenční techniky!

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru elektroniky či obdobném zaměření nebo ekvivalentní zkušenosti v oboru
- Znalosti RF, Altium, (CAD software)...
- Plynulou komunikaci v angličtině, ústně i písemně

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek