Vložit inzerát

BIM PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB | JUNIOR

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš VŠ vzdělání se zaměřením na stavebnictví? Máš základní znalost BIM softwarů? Pak hledám právě tebe!!

Na pozici BIM PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB | JUNIOR budeš mít na starost:

- Tvorba a projektování v parametrickém modelovém prostředí
- Správa modelu v BIM prostředí a práce s datovým standardem
- Spolupráce s týmem projektantů na realizaci různorodých projektů
- Příprava dokumentace a podkladů pro stavební povolení
- Účast na koordinaci projektů s ostatními profesemi
- Podpora seniorních kolegů a postupné přebírání samostatných úkolů

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru stavebnictví nebo příbuzném oboru
- Základní znalost práce v BIM softwaru (Revit – nutnost, AEC – výhodou)
- Orientaci v metodě BIM a související problematice – výhodou
- Schopnost týmové spolupráce a chuť učit se novým věcem
- Základní orientaci v projektové dokumentaci
- Aktivní přístup k řešení problémů

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek