Vložit inzerát

Náborář/ka

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Karlovy Vary (Karlovarský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Hledáme Náboráře/Náborářku do Personální Agentury ARWA v Karlových Varech!

Místo výkonu práce: Karlovy Vary
Pracovní doba: Po - Čt 8:00 - 17:00, Pá 8:00 - 15:00

Co nabízíme:

  • Stravenky po zkušební době

  • Pitný režim na pracovišti

  • Práce v příjemném kolektivu a moderním prostředí

  • Možnost profesního růstu a rozvoje

Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti v personalistice alespoň 1 rok

  • Výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování

  • Samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů

  • Vedení výběrových řízení a pohovorů

  • Komunikace s klienty a jejich podpora při hledání vhodných zaměstnanců

  • Administrativní činnosti spojené s náborem

Proč právě k nám?

ARWA Personální Agentura je lídrem na trhu náboru a personálních služeb. V centru Karlových Varů nabízíme nejen moderní pracovní prostředí, ale také tým, který Vás podpoří a bude inspirovat k dalšímu profesnímu růstu. Staňte se součástí našeho dynamického kolektivu a pomáhejte nám budovat lepší pracovní budoucnost pro naše klienty i kandidáty.

Jak se přihlásit:

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: karlovyvary@arwa.cz.

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který mění životy!

Místo pracoviště

Karlovy Vary

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží