Vložit inzerát

EXEKUTIVNÍ ASISTENT/KA CFO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušené kandidáty na pozici Exekutivní/ho asistenta/asistentky pro finanční management společnosti. Pokud máte stabilní zkušenost v této oblasti, jste schopný/á pracovat samostatně a chcete mít možnost využít angličtinu, pak jste zde na správném místě!

Co bude Vaším denním chlebem?
- Podpora managementu v oblasti zpracování prezentací, analýz, reportingu apod.
- Organizace kalendáře, plánování zahraničních cest
- Podpora při organizaci meetingů a jednání, pomoc s jejich přípravou
- Ah-hoc administrativní úkoly
- Práce v MS Office, zejména Excel a Power Point

Zajímá Vás o pozici více? Zašlete svůj životopis!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Stabilní praxe na podobné pozici
- Dobrá znalost MS Excel, MS Power Point
- Komunikativní znalost AJ

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek