Vložit inzerát

CONTROLLER | FINANCE AND PRODUCTION

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do naší společnosti hledáme zkušeného finančního controllera, který dokáže věci vidět v souvislostech.

Vaší náplní práce bude:
- analýza výrobních nákladů a hledání úspor
- sledování a hodnocení finančního vývoje společnosti
- vyhodnocování nových projektů z hlediska ukazatelů výkonnosti, efektivity a návratnosti
- navrhovat opatření v rámci zjištěních skutečností
- příprava finančních plánů a rozpočtu, revize jejich plnění
- vyhledávání nákladových odchylek ve výrobním procesu a jejich příčin
- kalkulace nových i stávajících produktů
- spolupráce s účetním oddělením na měsíčních závěrkách
- příprava reportingu mateřské společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- alespoň 2 roky zkušeností na obdobní pozici
- zkušenosti z výrobní společnosti, technické myšlení
- EXCEL na velmi dobré úrovni
- AJ alespoň na úrovni B1 - komunikativní úroveň
- orientace v účetní legislativě
- velmi dobré analytické schopnosti

Místo pracoviště

Vyškov

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek