Vložit inzerát

NÁKUPČÍ | TACHOVSKO | AŽ 48 000 KČ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pokud máte praxi v komunikaci s dodavateli a zákazníky, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s práci v ERP systému, pak hledáme právě vás!

Právě hledáme kolegu či kolegyni na pozici nákupčí!

Náplň Práce:

Objednávání materiálů a surovin podle potřeb výroby
Aktivní jednání s dodavateli a udržování vztahů
Práce s ERP systémem
Sledování a řešení termínů dodávek
Potvrzování objednávek a sledování dodacích lhůt
Udržování optimální hladiny skladových zásob
Komunikace s účtárnou, logistikou i zahraničními kolegy

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Pokročilý uživatel MS Office - zejména excel
Zkušenost na obdobné pozici
Znalost ERP systému
Pečlivost, schopnost efektivní komunikace

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek