Vložit inzerát

NOVÁ PŘÍLEŽITOST PRO HERNÍ NADŠENCE! ?? | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme nadšence do naší moderní herní společnosti, která se specializuje na vývoj her pro PC, konzole i mobilní zařízení. Pokud milujete svět her, inovativní technologie a toužíte být součástí týmu, který tvoří nové herní zážitky, PŘIDEJTE SE K NÁM!

Co nabízíme?

Inovativní prostředí
Připojte se k týmu plnému kreativity a moderních technologií, kde váš přínos bude mít skutečný vliv na herní průmysl.

Různorodé projekty
Zúčastněte se vývoje her pro různé platformy a zapojte se do projektů, které vytvářejí nezapomenutelná herní dobrodružství.

Gamingová kultura
U nás je herní vášeň součástí firemní kultury. Užijte si pracovní prostředí, kde se inspirujeme světem her a kde sdílíme společnou lásku k gamingu.

Růst a rozvoj
Podporujeme váš kariérní růst a nabízíme možnosti pro další vzdělávání a rozvoj dovedností v rámci dynamického herního průmyslu.

Příležitosti
Hledáme nové kolegy na různé pracovní pozice, včetně vývojářů her, grafiků, sound designerů, testovacích inženýrů a dalších!

Staňte se součástí týmu, který formuje budoucnost herního průmyslu. Přidejte se k nám a společně vytvářejme nové příběhy, dobrodružství a zážitky pro miliony hráčů po celém světě.

Ještě jste nám neposlali Váš životopus? Tak honem! Těšíme se na nové členy, kteří s námi budou tvořit budoucnost her! ??

Požadavky

- Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, softwarového inženýrství, grafického designu nebo příbuzného technického oboru.
- Komunikativní angličtina
- Schopnost efektivně spolupracovat v týmu v rámci agilního vývoje.
- Dobré komunikační dovednosti a kreativní myšlení
- Porozumění aktuálním trendům a novinkám v herním průmyslu.
- Schopnost analyzovat a řešit problémy během vývoje her.
- Zájem učit se nové technologie a postupy.
- Portfolio s ukázkami předchozí práce.
- Zájem a vášeň pro svět her.

Pro vývojářské pozice:
- Praxe v herním vývoji nebo příbuzné oblasti - nutná
- Praxe s vývojem her pro PC, konzole nebo mobilní zařízení.
- Znalost programovacích jazyků (např. C++, C#, Java...).

Pro grafické pozice:
- Zkušenosti s grafickým designem a práce s grafickými nástroji

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek