Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | POTRAVINÁŘSTVÍ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zkušený obchodník a rád pracuješ v terénu? Jsi komunikativní a samostatný? Máš znalost tradičního nebo moderního trhu?

Ano? Pak hledáme právě Tebe na pozici obchodního zástupce pro společnost působící v potravinářství!

A co po Tobě budeme chtít?
- Propagaci svěřeného portfolia produktů (potravinářství)
- Odpovědnost za obrat a celkové plnění plánu ve svěřeném regionu
- Pravidelné návštěvy klientů, account management (denní cestování po jižních Čechách)
- Dohled na merchandising
- Zajišťování promo aktivit, umisťování POS materiálu, prezentace marketingových aktivit
- Sledování konkurence
- Pravidelný reporting svému KAM

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání
- Zkušeností z obchodní pozice
- Praxe v FMCG (potravinářství výhodou, ne podmínkou)
- Znalost tradičního trhu
- Komunikativní dovednosti
- Samostatnost
- Selský rozum
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek