Vložit inzerát

TELEKOMUNIKAČNÍ KOORDINÁTOR

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Říká Vám něco pojem telekomunikační a datové sítě a je Vám blízký elektro obor? Vyhláška 50 pro nás není nutností, pouze výhodou, ale spíše je důležitá znalost přenosových sítí.

Co Vás na pozici přesně čeká?

- příprava, koordinace a řízení svěřených zakázek
- tvorba harmonogramů
- dohled nad probíhajícími projekty
- přidělování a kontrola kvality práce techniků
- odpovědnost za plnění termínů
- přejímání zakázek od dodavatelů a jejich předání
- zpracování kalkulací a podkladů pro fakturaci
- odpovědnost za finanční výsledky zakázek
- jednání s investory a zákazníky
- administrativa

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/telekomunikace
- zkušenosti a znalosti z výstavby přenosových sítí
- orientace v projektové dokumentaci
- práce na PC (MS Office, AutoCad)
- ŘP sk. B - ochota cestovat v rámci ČR

Nástup možný IHNED.

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek