Vložit inzerát

ÚČETNÍ/FAKTURANT | ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK | HO 3x v TÝDNU

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte alespoň minimální praxi v oblasti účetnictví? Domluvíte se anglicky? Sháníte pracovní příležitost na zkrácený úvazek (4 h denně)?

Hledáme do mladého a dynamického týmu schopného a zodpovědného jedince, který se k nám připojí na pozici ÚČETNÍ/FAKTURANT. Pokud máš zkušenosti s vystavováním a účtováním faktur, správou pohledávek a dokladovou inventurou, neváhej se nám ozvat!

Náplň práce na této pozici:
- Vystavování a účtování faktur a dobropisů
- Účtování bankovních výpisů, pokladny a interních dokladů
- Správa pohledávek
- Dokladová inventura účtů
- Příprava podkladů pro roční účetní a daňový audit

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- anglický jazyk na komunikativní úrovni min. B1
- praxe na obdobné pozici
- pokročilý uživatel PC (MS Office)
- znalost systému Oracle výhodou, nikoli podmínkou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 23000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek