Vložit inzerát

Elektromontér/ka (R/O)

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Vyhláška, technické myšlení či výkresová dokumentace jsou přednosti, které vás zdobí? I když jste absolvent nebo matador, důležité je chodit do práce, kde vás čeká:

* kompletace filtračních jednotek
* zapojování elektro komponentů dle výkresové dokumentace
* osazování elektrických součástek, držáků kabelových vedení aj.

Směny elektromontéra/ky vás čekají ranní i odpodlední s týdenní rotací v délce 8 hodin.

Požadavky

U nás mají otevřené dveře nejen zkušení uchazeči, ale také absolventi
- rádi zaučíme všechny, kdo mají chuť pracovat ;) Jaké zkušenosti a požadujeme?

* platnou vyhlášku podle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
* angličtinu pro čtení výkresové dokumentace
* orientaci v elektrotechnických schématech
* znalost spínací a regulační techniky

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 28000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek