Vložit inzerát

Elektrotechnik/čka JEN RANNÍ SMĚNY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Omrzela vás práce, která se opakuje a rádi byste zkusili něco nového? Do zakázkové výroby, kde není jeden den jako druhý nyní obsazujeme pozici do elektra. Pojďte s námi zkusit nahlédnout ke klientovi, kde rutina není to, co vás čeká a kde máte příležitost se naučit to, co jinde nenajdete! Čeká vás například:

* příprava i instalace kontrolních panelů
* oživování a testování před expedicí zákazníkovi
* úzká spolupráce s kvalitou i výrobou

Požadavky

Úzce spolupracujeme s oddělením PLC, které je lokalizováno v Německu a anglický či německý jazyk je třeba ovládat alespoň v drobně pokročilé úrovni. Nebojte, prostor pro rozmluvení vám rádi poskytneme, jsme společnost s lidskou tváří a máme pochopení pro náročné začátky ;)

Kromě jazykové výbavy uvítáme zkušenosti s PLC řízením (Simatic) či platné oprávnění §8 Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 450000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek