Vložit inzerát

Systémový Administrátor | 70.000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušenný systémový administrátor a máte zkušenosti s CRM Systémy, jako například Microsoft Dynamics 365? Chcete pracovat na smysluplných projektech pro významného hráče na trhu v oblasti Telco, IoT, Cloud services, Datových center a dalších? Pak je tato pozice přímo pro Vás.

Jaká práce Vás čeká?
- Starost o svěřené systémy: sledování jejich stavu, řešení případných chyb, přijímání změnových požadavků a zajištění realizace schválených změn, drobná nastavení
- Spravovat a starat se o chod našeho CRM systému (Microsoft Dynamics 365) a dále např. Powerflow, FrontStage či náš billingový systém
- SPOC za IT, komunikace s klíčovými uživateli a řízení externích dodavatelů
Konfigurační změny v aplikaci a administrátorská nastavení (role a oprávnění, správa uživatelů, konfigurace nových agend, …)
- Testování dodaných změn od externích dodavatelů a nových verzí systému
- Podpora koncových uživatelů
- Vedení a průběžná aktualizace provozní dokumentace

Požadavky

- Schopnost provádět analýzu logů, chybových hlášek, notifikací a zjišťovat příčinu chyb
- Analytické schopnosti: schopnost pochopit a zapsat požadavky od uživatelů
- Komunikace výstupu prováděné analýzy jednotlivých systémů ostatním kolegům
- Dobré komunikační dovednosti, spolehlivost a samostatnost
- Vysokoškolský titul z oblasti IT, alespoň 2-3 roky praxe na obdobné pozici
- AJ B1

Výhodou:
- Zkušenost se správou Microsoft Dynamics 365
- Základy SQL
- Základy programování výhodou (pro drobné scriptování apod.)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek