Vložit inzerát

Specialista bezpečnosti a síťových služeb | 120.000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušenný "síťař", máte zkušenosti se správou next gen firewallů a orientujete s v oblasti security? Chcete pracovat na smysluplných projektech pro významného hráče na trhu v oblasti Telco, IoT, Cloud services, Datových center a dalších? Pak je tato pozice přímo pro Vás.

Jaká práce Vás čeká?
- Konfigurace, správa a optimalizace bezpečnostních technologií a služeb jako NextGen Firewall
- Konfigurace klasických telco služeb (SD-WAN, L3VPN, internet vč. páteřní sítě) – konzultace pro obchodní oddělení řešení šitých na míru ve fázi nabídky, následná spolupráce s technickou podporou a zákazníkem z pohledu správného nastavení služeb, spolupráce s oddělením výstavby, jejich realizace a uvedení služby do provozu
- Implementace změnových požadavků zákazníků, optimalizace bezpečnostních zákaznických řešení
- Velmi úzká spolupráce s dalšími expertními týmy technického provozu jako je výstavba, konfigurátoři cloudových služeb a mnoho dalších
- Většina provozované infrastruktury je na technologiích Juniper a FortiNET, ale na své pozici se budete potkávat i s technologiemi dalších dodavatelů jako Cisco, Aruba apod.
- Držení pohotovosti v rozsahu 1 týden / měsíc

Požadavky

- Předchozí pracovní zkušenost z oblasti networking & security
- Zkušenosti se správou next gen firewallů a orientaci v oblasti security
Znalost základních principů síťových L2/L3 protokolů, konfigurací L2 switchů, zkušenosti s provozem a konfigurací 802.1x
- Orientace v návazných technologiích a protokolech jako LDAP, RADIUS, DNS, DHCP
- Schopnost porozumět potřebě zákazníka a umět se dohodnout na řešení
- Ochota držet pracovních pohotovostí v rozsahu 1 týden / měsíc mimo standardní pracovní dobu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek