Vložit inzerát

ACCOUNT MANAGER | PRAHA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvě po škole a láká tě obchod? Náš klient hledá ambiciózní absolventy, kteří se chtějí zapojit do dynamického prostředí obchodu a budovat svou profesionální kariéru. Pokud máš vášeň pro prodej, komunikaci a budování vztahů s klienty, máme pro tebe skvělou příležitost stát se klíčovým členem obchodního týmu.

Tvou hlavní náplní práce bude:
- péče o zákazníky
pravidelné návštěvy prodejen v Praze
komunikace s centrálami mimo ČR
- sledování trhu

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Ochota cestovat většinu času (po Praze)
- Komunikativní a reprezentativní
- Ochota se učit (drobné technické a marletingové záležitosti – není nutné mít zkušenosti nebo znalosti nyní)

JAZYKY
- ČJ na úrovni rodilého mluvčího/plně profesionální (C2)
- AJ na komunikativní úrovni (B2) – komunikace se zahraničními centrálami

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek