Vložit inzerát

Finanční účetní/ Zástupce CFO

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pozice: Finanční účetní/ Pravá ruka finančního manažera CZ a SK

Jako zástupce Manažera financí budete mít na starosti interní komunikaci v případě jeho nepřítomnosti.

Společnost: Zdravotnictví, mezinárodní přesah – možnost pracovního růstu

Lokalita: Praha, nástup co nejdříve

Vaše primární pracovní úkoly budou tyto:

o Průběžné zaúčtování dokladů, jejich kontrola z účetního hlediska (faktury
o a pokladní doklady)
o Kontrola dokladů z daňového hlediska a jejich zaúčtování, odpovědnost za související
o účty
o Příprava přiznání k DPH a výkazů Intrastat
o Spolupráce na účetních výkazech, příprava podkladů pro audit, daň z příjmu,
o vratky atd.
o Spolupráce na podkladech pro mzdovou účetní.

Požadavky

Hlavní požadavky na pozici jsou následující:

o Absolvent ekonomické školy
o Praxe na obdobné pozici
o Znalost účetních zákonů a předpisů
o Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, Angličtina na úrovni B2
o Přehled o českých účetních a daňových předpisech
o Schopnost pracovat v MS Office
o Zkušenosti s vedením účetnictví s programy SAP nebo Oracle - výhodou
o Praxe v nadnárodní korporaci – výhodou
o Praktické zkušenosti s vedením podvojného účetnictví vítány

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 47000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek