Vložit inzerát

Technický přípravář/plánovač výroby - Tachovsko

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Dokážete připravit a naplánovat projekty ve výrobě?
Ovládáte němčinu (případně angličtinu) na komunikativní úrovni? Práce v SAP a s Excelem vám nedělá problém?

Hledáme právě vás!

Na pozici technického přípraváře výroby nám pomůžete s plánováním výroby, hledáním úzkých míst a s kapcitním plánováním.

Na této pozici budete:
* pracovat v SAP
* hledat příležitosti pro snižování nákladů nebo zvyšování produktivity
* kalkulovat náklady
* analyzovat pracovní postupy a stav pracoviště
* zavádět lean metody do výrobních procesů (SMED, VSM,..)

Tak neváhejte a zašlete svoje CV!

Požadavky

* SŠ/VŠ technického zaměření
* Dobrá znalost a práce se SAP
* Uživatelská znalost MS Office
* Německý jazyk na úrovni B2 (případně Anglický jazyk B2)
* Povědomí o lean principech a metodách
* Ochota cestovat na služební cesty do Švýcarska

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek