Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR | ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Strojírenství je tvojí vášní?
Nevadí ti občasná komunikace v AJ?

Pak tě určitě nadchne pozice STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA. Budeš ve společnosti, která je zaměřená na kolejovou dopravu a sídlí přímo v Praze!

Na pozici tě čeká:
- Konstrukce výhybek, bateriových stanic, úchytů,...
- Spolupráce při návrzích konstrukčních celků napříč firmou
- Zapracování změnových požadavků z výroby prototypů a testování
- Tvorba a správa technické dokumentace
- 3D konstrukce v Autodesk Inventor

Požadavky

- Vzdělání v oboru strojírenství
- Praxe na obdobné pozici a technický background
- Orientace v technické dokumentaci (hydraulika, pohony)
- Znalost práce v 3D CAD systémech – Autodesk Inventor výhodou
- AJ na dobré komunikační úrovni

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek