Vložit inzerát

Senior Information and Communications Technology Associates

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do you want to work for one of the biggest non-profit organizations in the world? Than send us your CV and we’ll contact you back very soon!

Senior ICT Associate se zásadně podílí na získávání podpory a spolupráce klientských zaměstnanců z celé kanceláře při instalaci a údržbě/odstraňování problémů s ICT aplikacemi.
Spolupracuje a komunikuje s kolegy, uživateli a skupinami uživatelů při stanovování požadavků na aplikace, jejich navrhování příslušnému vývojovému subjektu a poskytování školení v oblasti nových systémů a aplikací.
Senior ICT Associate se může koordinovat s externími poskytovateli služeb, jako jsou poskytovatelé telefonních služeb a konzultanti, a zajistit tak dodání dohodnutých služeb a rychlé řešení problémů se službami.

Employment contract with UNICEF.
Location: Prague
Start: immediately
Salary: from 62 000 CZK - according to experience
Contract: 1 year

Požadavky

* Experience in information technology, requiring systematic methods of troubleshooting and problem solving is required
* Experience in providing assistance to users on IT products and services, and use of applications and diagnostic tools is required

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 68000 CZK do 78000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek