Vložit inzerát

Pracowników branży samochodowej, 26 000- 30 000,- Kč, początek natychmiast

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Ostrava (Moravskoslezský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Informace o pracovním místě
Dla naszego partnera w Ostrawa (Czechy) poszukujemy pracowników branży samochodowej (produkcja częśći) :

Oferujemy:

Pracę w dynamicznej firmie z możliwościa rozwoju
Umowa o pracę
Opieka polskiego koordynatora
Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą taryfą branżową
Atrakcyjne dodatki zmianowe oraz dodatki za nadgodziny
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Oczekujemy od Ciebie :

Zaangażowania w wykonywane czynności
Prawo jazdy kat B i własny środek lokomocji ułatwią proces rekrutacji
Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomości języka czeskiego
Firma Arwa Personaldienstleistungen s.r.o. jest ceska agencją pośrednictwa pracy z długoletnią tradycją na rynku.

Zainteresowała Cię ta oferta, zapraszam do kontaktu

Požadujeme
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy z długoletnią tradycją na rynku.

Nabízíme

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží