Vložit inzerát

Operátor výroby na bubnové lince 3 dny práce 3 dny volno

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Ostrava (Moravskoslezský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Informace o pracovním místě
Práce spočívá v plnění bubnu materiálem. Práce je vhodná pro muže všech kategorií. Není nároční. Můžete se podívat do provozu a následně se rozhodnout, zda máte zájem nebo ne.

Zajistíme Vám důkladné zaškolení a nástup do práce IHNED

V pípadě zájmu volejte nebo zasílejte životopisy na uvedený email.

Těšíme se na Vás!

Požadujeme
- pracovitost
- dochvilnost
- ochota pracovat na 12 ti hodinové směny v režimu 3 dny práce 3 dny volno
- lehká manuální činnost
- práce vhodná pro muže
- nástup Ihned

Nabízíme
- při splnění docházkového fondu mzdu 25 500 Kč hrubého cca 21 000 Kč čistého
- ppo zaučení na dané pracovní pozici je možnost mzdového růstu - přechod na vyšší mzdové ohodnocení, kdy si polepšíte o další 2 000 kč.
- práce na 12 ti hodinové směny - 3 dny denní / 3 dny volno/ 3 dny noční
- koordinátor 24 hodin 7 dní v týdnu

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží