FACILITY MANAŽER | I SPECIALISTI BOZP VÍTÁNI | VÝROBNÍ SEKTOR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

- Zajištění celkové funkčnosti a údržby areálu, včetně prevence a proaktivních opatření.
- Vedení týmu údržby, zadávání prací externím dodavatelům a kontrola jejich realizace.
- Odpovědnost za stavební práce, výběr dodavatelů a zajištění potřebného materiálu.
- Správa vztahů s nájemníky, včetně smluv, fakturace a řešení jejich požadavků.
- Koordinace BOZP aktivit ve spolupráci s externími a interními partnery, zajištění souladu s legislativou a interními standardy.

Požadavky

- Vzdělání technického směru ( ideálně stavebního).
- Uživatelská znalost PC (Microsoft Windows, Microsoft Office) a zkušenost s ERP systémy.
- Angličtina primárne na čtení dokumentací + písemnou komunikaci ( B1 ).
- Řidičský průkaz sk. B.

Nice to have:
- Znalost práce v BIM systémech.
- Výborné organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek