Vložit inzerát

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Návštěvy lékařů v příslušných specializacích (GP,INT,DIA,KAR, ORL)
Samostatné plánování návštěv a aktivit u lékařů a v lékárnách
Samostatná příprava cílů a aktivit na cyklus/měsíc/návštěvu
Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách
Organizace regionálních seminářů, aktivní prezentace
Účast na kongresech – aktivní účast na stánku při prezentaci firmy

Požadavky

VŠ, SŠ nebo SOU s maturitou příslušného směru
Obchodní a analytické myšlení
Kultivovaný projev a komunikace
Bydliště v dojezdové blízkosti svěřeného regionu
Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat zpětnou vazbu
Asertivita při jednání
Časová flexibilita
Dynamická osobnost, ochota pracovat pro tým, přímost a kreativita vítána
Schopnost a ochota k sebevzdělávání
Obchodní praxe v oboru vítána

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek