Vložit inzerát

ACCOUNT SPECIALIST | CENOTVORBA | OBČASNÉ AKVIZICE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máš praxi v obchodě a baví tě komunikace s klienty?

Máme pro tebe zajímavou příležitost. Do moderní společnosti, která se zaměřuje na B2B obchod hledáme kandidáta na pozici PARTNERS ACCOUNT CONSULTANT.

Co si pod tím představit?
- schůzky s obchodními partnery a vyjednávání spolupráce (cenotvorba, akvizice)
- práce v rámci svěřeného regionu
- budování vztahů s vlastním portfoliem klientů
- spolupráce napříč celým týmem
- zajištění administrativy a reporting (tvorba smluv, zaznamenávání informací do interního systému)
- účast na klientských akcích

Požadavky

- SŠ vzdělání
- praxe na obchodní pozici alespoň 1 rok
- zkušenost s B2B obchodem
- angličtina na základní úrovni (alespoň základní komunikace a schopnost domluvit se)
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 42000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek